Tüm hakkı saklıdır. Sitemizde kullanılan tüm içerik ve görseller
Ekerler Alüminyum’a ait olup izinsiz kullanımı hukuki yaptırıma tabidir.
İnviva

EKERLER ALÜMİNYUM SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Bu elektronik posta ve ilişkili dosyalar sadece alması amaçlanan şahsi veya tüzel kişiye özeldir. Eğer yetkili alıcı değilseniz içeriği açmanız, açıklamanız, kopyalamanız, yönlendirmeniz ve kullanmanız yasaktır ve bu e-postayı derhal silmeniz gerekmektedir. EKERLER ALÜMİNYUM, bu mesajın içerdiği bilgilerin mutlak doğruluğu veya eksiksiz olduğu konusunda herhangi bir garanti vermez. Bu nedenle bu bilgilerin kullanımı ile ilgili kayıplardan sorumlu tutulamaz. Bu mesajın içeriğiyle ilgili sorumluluk yalnızca gönderen kişiye aittir ve bu içerik EKERLER ALÜMİNYUM tüzel kişiliğinin görüşlerini yansıtmayabilir. Bu e-posta bilinen bilgisayar virüslerine karşı taranmıştır.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında veri sorumlusu sıfatıyla, e posta ortamında toplanan kişisel verilerinizi, Aslanlar Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası (“Politika”) usul ve esaslarıyla işlemekte ve gizli tutmaktayız. Politika belgesine “www.ekerleraluminyum.com” adresinden ulaşabilirsiniz.

Bizimle Tanışın

Alüminyumda
Tek Adres

Önceliği ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti olan firmamız kişiye yapılan yatırımın en büyük sermaye olduğunun bilincinde olarak, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.

Ekerler Alüminyum